تبلیغات
.:: دفتر سوم : تست خودشناسی و روانشناسی ::. - فال شغل

 آیا می دانید چه شغلی برای شما مناسب تر است و چه كارهایی را می توانید بهتر از سایرین انجام دهید؟
در این مقاله می خواهیم ببینیم كه هر كدام از متولدین ماه های مختلف، برای چه شغل هایی مناسب هستند. پس اگر دوست دارید بدانید كه حرفه ی نجومی شما چیست، در این مقاله با ما همراه شوید!

برج حمل (فروردین)
متولدین این ماه دوست دارند زندگی، كار، تفریح و...همه چیز خود را متنوع و مهیج كنند. از آنجا كه عاشق تنوع و هیجان هستند، برای كارهایی مثل تبلیغات، رسانه های گروهی، طراحی مُد، و معماری مناسب هستند. متولدین فروردین در كارهایی كه نیازمند خلاقیت است بسیار موفق خواهند بود.


برج ثور (اردیبهشت)
متولدین این ماه دریای صبر و بردباری هستند. فقط كافی است منابع و فرجه كاری را به آنها بدهید تا سر موقع كار را به خوبی برایتان انجام دهند، و اصلاً هم برایشان مهم نیست كه آن كار چقدر خسته كننده ملالت آور بوده. این افراد بانكدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم های خوبی خواهند شد، چون اینكارها نیازمند صبر و استقامت است.

برج جوزا (خرداد)
متولدین این ماه منبع انرژی هستند، و از صبر كردن هم خسته نمی شوند (مثل متولدین ماه اردیبهشت). از اینرو نیازمند حرفه هایی هستند كه در آن فرد باید روی پای خود بایستد. آنها مكتشفین، مترجمین، و هتلدارهای خوبی می شوند چون این كارها مستلزم انرژی و نیروی فراوان است. این افراد حتی اگر 5 سال هم از شروع كار یك پروژه بگذرد، انرژی خود را از دست نمی دهند.


برج سرطان (تیر)

متولدین این ماه شنوندگان بسیار خوب و برای دردودل فوق العاده هستند. این افراد طبیعتاً برای شغل هایی كه نیازمند ارائه ی پند و اندرز است مثل مشاوره، حقوق، روانشناسی، روانپزشكی و تدریس بسیار مناسب هستند. اینها افرادی احساساتی هستند، به همین دلیل نسبت به احساسات دیگران نیز حساس می باشند و هر كاری از دستشان برمی آید برای رفع درد و رنج دیگران انجام می دهند.

برج اسد (مرداد)
بشاشیت و جمع گرایی بیش از حد، و توانایی متولدین این ماه برای القای زندگی و حیات حتی در كسل كننده ترین موقعیت ها، باعث می شود بتوانند رهبران فوق العاده ای شوند. این افراد همچنین در شغل هایی كه در آن نیاز به تحرك، انگیزش و خلاقیت زیاد است هم موفق خواهند شد. رسانه های گروهی، تدریس، هنر، و تبلیغات از جمله كارهایی است كه به خوبی از عهده ی آن برمی آیند. آنها همچنین می توانند رئیس جمهور، مدیر و رئیس و ویراستارهای فوق العاده ای شوند.


برج سنبله (شهریور)
تكیه كلام متولدین این ماه "تجزیه و تحلیل كن!" است. با توجه به همین علامت كارهایی به آنها داده شود تا بتوانند این نیاز درونی خود را برای تحقیق و تحلیل ارضاء كنند. تحقیقات، اكتشاف، آزمایشات و تحقیقات پزشكی بهترین شغل های مناسب برای آنهاست.برج میزان (مهر)
این افسونگران خوش زبان در زمینه هایی قابلیت دارند كه بتوانند از این سرمایه ی خدایی خود استفاده كنند. متولدین این ماه بهترین سیاستمداران، مشاوران تحصیلی و آموزشی، دلالان، و مشاوران خواهند بود. آنها افرادی منصف و بااخلاق هستند، و در شغل های كه نیازمند قضاوت و انصاف است نیز بسیار موفق خواهند شد.


برج عقرب (آبان)
متولدین این ماه افرادی بسیار فردگرا هستند. آنها دوست دارند به سبك و مرام خود كار كنند و كسی در كار آنها دخالت نكند. به طور خلاصه بگویم، از رئیس و آقا بالا سر داشتن متنفرند. آنها می توانند موسسان شركت، تاجران، مدیران، مشاوران خوبی باشند.


برج قوس (آذر)
متولدین این ماه عاشق مسافرت و دوستیابی هستند و بسیار خوش صحبت هستند. به خاطر همین خصوصیات و ویژگی ها می توانند در كارهایی مثل فروشندگی موفق شوند. آنها همچنین برنامه ریزان و بازاریابان موفقی خواهند بود. در هر كاری كه با مشتری و ارباب رجوع سروكار داشته باشد، آنها موفق خواهند بود.


برج جدی (دی)
متولدین این ماه اشتیاق چندانی برای انجام كارهای بزرگ ندارند، و دوست دارند به حال خود باشند. آنها با اشیاء و لوازم بیجان رابطه ی بهتری برقرار می كنند تا آدم ها. شغل های مورد علاقه ی آنها كارهای نرم افزاری كامپیوتر، و مهندسی فناوری اطلاعات است. آنها مكانیك ها و تعمیركارهای خوبی خواهند شد.

برج دلو (بهمن)
متولدین این ماه افرادی ترقی خواه، پیشرو و آینده نگر هستند. بهتر است آنها در قسمت برنامه ریزی و سرپرستی شركت به كار گمارده شوند. علاوه بر اینها، آنها ستاره شناسان، فالبینان، و طالع بینان بسیار خوبی خواهند شد. بله، آنها بیش از سایر مردم می توانند آینده نگری كنند.

برج حوت (اسفند)
متولدین این ماه دنباله روهای بسیار خوبی هستند. آنها می توانند با كمك گرفتن و پیروی از كتاب راهنما، دشوارترین كارها را هم انجام دهند. آنها نایب رئیس جمهور، نایب وزیر و نایب رئیس و معاونان خوبی خواهند شد.


ادامه مطلب

طبقه بندی: خودشناسی، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 28 مهر 1388 توسط پسر ایرونی
درباره سایت